اخبار کوتاه
کد خبر : 18158
شنبه - ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

امام جمعه تبریز تاکید کرد؛ هزینه از جیب بیت المال برای انتخابات ممنوع است

امام جمعه تبریز تاکید کرد؛ هزینه از جیب بیت المال برای انتخابات ممنوع است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی با بیان اینکه مدیران تراز انقلاب و تمدن سازی اسلامی نباید منافع شخصی را به منافع ملی و مردم ارجح بدانند، گفت: اعتدال در انفاق و مصرف، از دیگر مواردی است که باید مدیران به آن توجه کنند، مدیران اگر انفاق را دوست دارند، نباید از بیت المال هزینه کنند.

وی با تاکید بر اینکه رای‌آوری در انتخابات و یا محبوبیت در جامعه را با هزینه کرد از بیت المال نمیتوان بدست آورد، گفت: مدیران در تراز انقلاب از اسراف و ریخت و پاش دور هستند و از امکانات دولت به نفع خود استفاده نمیکنند.

نماینده ولی فقیه در استان داشتن تواضع را از شاخصه های مدیران تراز انقلاب و تمدن ساز عنوان کرد و ادامه داد: یکی از مشکلات کارکنان برخی از ادارات ما عدم دسترسی به مدیران ارشد آن نهاد است که اگر تواضع در میان باشد این موضوع ریشه کن میشود.

امام جمعه تبریز حلم و بردباری را از دیگر ویژگی های مدیران عنوان کرد و گفت: خدمت خالصانه، ناظر دانستن خدا بر تمامی عملکردها، دست درازی نکردن به بیت المال، پرهیز از انحرافات و حفظ حریم عفت و پاکدامنی از جمله شاخصه هایی است که مدیران در تراز انقلاب و تمدن ساز باید بر اساس آن ارزیابی شوند./*